آزمایش های هوشمند ژنتیکی smartests.ir

آزمایش هوشمند - نازایی و ناباروری

تشخیص صحیح، تصمیم صحیح

    آیا میدانستید یک زوج سالم در رنج سنی بین 20 تا 30 سال حدوداً 25-20 درصد شانس موفقیت در باروری برای هر چرخه را دارند که این درصد نیز توسط تعدادی از فاکتورهای ژنتیکی هر کدام با دامنه‌ی کنترل ژنتیکی متفاوت قابل تغییر می‌باشد؟

درمان نازایی و ناباروری

ناباروری یک بیماری پیچیده مربوط به سیستم تولید مثلی می‌باشد که هرگاه زوجین در سن باروری 6 الی 12  ماه پس از ازدواج علی‌رغم انجام فعالیت جنسی طبیعی و بدون استفاده از روش‌های پیشگیری بچه دار نشوند یکی از زوجین یا هردوی آنها دچار ناباروری می باشند. ناهنجاری‌های ژنتیکی در مردان موجب اختلال در تولید و انتقال اسپرم بارور و سالم می‌گردد و عمده‌ترین دلایل ژنتیکی ناباروری مشترک در زنان شامل اختلالات کروموزومی و جهش‌های ژن FMR1 می باشد .

هم اکنون ما در مجموعه آزمایش های هوشمند ناباروری و نازایی برای حل این مشکلی و هرچه بهترشدن روند تشخیص و درمان در دومجموعه متفاوت آزمایش های ژنتیکی ناباروری را ارائه می‌دهیم:

مجموعه آزمایشات هوشمند ناباروری و نازایی

مجموعه شماره 1 شامل آزمایش:

 کاریوتایپ +  بررسی حذف های کروموزم y

مجموعه شماره 2  شامل آزمایش:

بررسی حذف های کروموزم y

 

 

چه زمانی مجموعه آزمایش های ناباروری پیشنهاد‌ می شود؟

مجموعه آزمایش های ناباروری برای بیماران زیر تاکید می‌شود:

·       افرادی که مدت 6 ماه و یا بیشتر  اقدام به بارداری کرده‌اند و موفق نشده‌اند.

·       کسانی که پریود ماهانه ندارند و یا به صورت نامنظم پریود می‌شوند.

·       افرادی که اسپرم آن‌ها از نظر شکل ساختاری(مرفولوژی) حرکت و تعداد دچار اختلال می‌باشند.

·       افرادی که دارای اندام تناسلی کوچک یا غیرعادی می‌باشند و صفات ثانویه جنسی آن از قبیل موی زائد، سینه و غیره دچار اختلال می‌باشد.

·       افرادی که آگاه به مشکل ناباروری خود می‌باشند.

·       وجود بیش از یک سقط

مزایای انجام آزمایشات ناباروری

تعداد بیشماری از زوجین سال‌های متمادی دست به امتحان و یافتن راه‌‌های درمانی متفاوتی می‌زنند که علاوه بر صرف هزینه‌های کلان از نظر عاطفی و جسمی و سلامتی نیز دچار نقصان می‌شوند.

با تشخیص دقیق و صحیح عوامل ناباروری کمک به تشخیص شیوه ‌های درمانی صحیح و هرچه بهتر در روند درمان در یک بازه‌ی زمانی مشخص می‌نماید و با مشاوره و آگاه‌سازی والدین ریسک‌های احتمالی کاهش می‌یابند.

بنابراین آزمایشات ژنتیکی زمینه را برای رسیدن هرچه سریعتر و راحت‌تر زوجین در آرزو‌های فرزند دار شدن آماده می‌سازد

 

چگونه این آزمایش را انجام دهیم؟

انجام  مجموعه ی آزمایش های هوشمند بسیار ساده و بی ضرر می باشند و به سادگی با گرفتن نمونه ای از بزاق و یا فقط چند قطره از خون شما قابل انجام می باشد . نمونه دریافت شده شما به همراه اطلاعات مورد نیاز در آزمایشگاه های هوشمند با به روز ترین و کامل ترین تکنولوژی ها با بالاترین درصد کیفیت جواب دهی مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرد و اطلاعات ژنتیکی شما در کارت های حافظه ذخیره می گردد و در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین شما قادر به نگهداری و استفاده از این اطلاعات در زمان های آتی خواهید بود.

اگر مایل به انجام هر کدام از آزمایشات هوشمند می باشید برای راهنمایی بیشتر  با ما تماس بگیرید.

 

پیشنهاد ما به شما این است برای نتیجه گیری هرچه بهتر و بهره گیری و استفاده از اطلاعات به دست آمده در نتایج آزمایشات خود به مشاوران و تیم پزشکی مجرب ما و یا به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید.