آزمایش های هوشمند ژنتیکی smartests.ir

آزمایش هوشمند - پوست

      پوستی زیبا با دستیابی به اطلا عات ژنتیکی

آیا میدانید هریک از ما اطلاعات ژنتیکی منحصر به فردی داریم ؟ و آیا میدانید اکثر ما به اشتباه از روش های درمانی دیگران برای  بهبود پوست خود استفاده می کنیم ؟

 همه ما می دانیم بر خلاف برخی تبلیغات محصولات آرایشی و بهداشتی،  هر محصول زیبایی و آرایشی برای هر فردی متناسب نیست به همین دلیل هزاران برند و صد ها هزاران محصول متفاوت وارد عرصه گشته است که  علاوه بر عدم کارساز بودن در برخی موارد موجب آسیب به پوست ما هم می شوند .

 

چرا آزمایش ژنتیک ؟

آزمایش ژنتیک پوست، به شما کمک می کند تا دیگر مجبور به صرف زمان و هزینه های  زیاد برای رسیدن به پوست ایده آلتان نباشید . این آزمایش بسیار ساده و فقط با گرفتن یک نمونه از خون شما قابل انجام است. این آزمایش یک بار در طول عمر انجام می شود و اطلاعات  بسیار شگرفی در مورد پوستتان در اختیارشما قرار میدهد .

 

این آزمایش چه اطلاعاتی می دهد؟

 

از آنجایی که قدم اول در پیشگیری و درمان، آگاهی و تشخیص صحیح می باشد ، این آزمایش به متخصصان  یک پیش آگاهی  و دید کامل در مورد نوع پوست شما و اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب صحیح و مناسب برای درمان و بهبودپوست شما، ریزمغذی ها و ویتامین های مورد نیاز آن را بر اساس اطلاعات ژنتیکی  ارائه می دهد .

آزمایش ژنتیکی پوست به بررسی مارکرهای مرتبط با آب رسانی در بیماران دچار اختلالات خشکی پوست می پردازد.آزمایش ژنتیکی پوست نیاز تغذیه ای شما را مشخص میکندکه این امر از پیری پوست شما به نحو احسن جلوگیری می نماید.

پیری پوست

پاسخ برنزه : پوست هایی که نسبت به برنزه شدن حساسیت نشان میدهند .

 

آزمایش ژنتیکی پوست زیبالکه های خورشیدی واکنش پوست در برابر نور خورشید.

کک و مک

چین و چروک و تخریب کلاژن

بافت پوست و خاصیت ارتجاعی

سلولیت

علائم کشش( دیستنس استریا)

رگهای واریسی

التهاب پوست و خطر آلرژی

اگزما (درماتیت اتوپیک)

درماتیت تماسی

پسوریازیس

روزاسه

فاکتور های رطوبت پوست و آبرسانی

پوست خشک (Xerosis و ایکتیوز)

حفاظت اکسیداسیون پوست

پاسخ آنتی اکسیدان

قندی شدن پوست

حفاظت گلیکاسیون

نیازهای تغذیه ایی پوست

آزمایش ژنتیکی پوست زیبا ویتامین A

آزمایش ژنتیکی پوست زیباویتامین B2

آزمایش ژنتیکی پوست زیبا ویتامین B6

آزمایش ژنتیکی پوست زیبا ویتامین B12

آزمایش ژنتیکی پوست زیباویتامین C

آزمایش ژنتیکی پوست زیباویتامین D

آزمایش ژنتیکی پوست زیباویتامین E

فولات اسید فولیک

امگا 3 و امگا

 

چگونه این آزمایش را انجام دهیم؟

انجام  مجموعه ی آزمایش های هوشمند بسیار ساده و بی ضرر می باشند و به سادگی با گرفتن نمونه ای از بزاق و یا فقط چند قطره از خون شما قابل انجام می باشد . نمونه دریافت شده ازشما به همراه اطلاعات مورد نیاز در آزمایشگاه های هوشمند با به روز ترین و کامل ترین تکنولوژی ها با بالاترین درصد کیفیت جواب دهی مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرد و اطلاعات ژنتیکی شما در کارت های حافظه ذخیره می گردد و در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین شما قادر به نگهداری و استفاده از این اطلاعات در زمان های آتی خواهید بود.

اگر مایل به انجام هر کدام از آزمایشات هوشمند می باشید برای راهنمایی بیشتر  با ما تماس بگیرید.

 

پیشنهاد ما به شما این است برای نتیجه گیری هرچه بهتر و بهره گیری و استفاده از اطلاعات به دست آمده در نتایج آزمایشات خود به مشاوران و تیم پزشکی مجرب ما و یا به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید.